• Kayalar İnşaat yeni yıla yeni projelerle giriyor.

  Kayalar İnşaat yeni yıla yeni projelerle giriyor.

  İstanbul, Antalya, Sakarya / Pamukova, Bilecik / Osmaneli de çok sayıda insanı ev sahibi yapan Kayalar Grup İnşaat firması yeni yılda da yeni proje yapımına devam edecek.

  Kayalar İnşaat yeni yıla yeni projeler ile giriyor

  Kayalar Grup Pamukova da davam eden inşaatları yanında Antalya’da da yeni konutları için çalışmalara devam ediyor. Geçtiğimiz günler Antalya Varsak ta devam eden “Varsak Çamlık Apartmanı çalışmalarını yakından incelemek için bölgeye giden Kayalar Grubu İnşaat şirketi kurucu ve sahibi Kemal Kaya Antalya da yeni proje için yer alımı araştırmalarına başladı. Antalya da Kayalar 2+1, 3+1 100 m2 den başlaşan Varsak Çamlık İnşaatlarını bitirmiş durumda.

  Pamukova da ilk işine  Elperek Mahallesinde Duralı Konutları ile  başlayan daha sonra “Kayalar Fatih, Arda Apartmanı”, “Kayalar Alperen Apartmanı”, “Kayalar Seher Apartmanı” İnşaatlarından sonra şimdi de Kayalar Duralı konutlarına ek yeni konforlu ve modern konutlarla  2015 yılına giriyor.

  Yeni konutların teknik takibi ve satış işleri Kemal Kaya’nın oğlu  Aykut Kaya tarafından takip ediliyor.

  Kemal Kaya 2015 yılında daha çok Antalya, İstanbul ve diğer yerlerdeki inşaatların takibi yanında emlak alanında da yaptıkları çalışmaları yakından takip etmeye devam edeceğini söylüyor.

   

  KAYALAR GURUP İNŞAAT NELER YAPIYOR?

  Bu soruyu Şirket kurucu ve yöneticisi Kemal Kaya ya yönelttiğimizde şu yanıtı alıyoruz.

  TAAHÜT HİZMETLERİ

  Şirket 2000 yılından itibaren Kayalar İnşaat, Teknik ve güncel maliyet analizi yapabilme yeteneği ile taahhüt projelerine optimum fiyat verebilme olanağına sahiptir.

  Taahhüt hizmetleri alanında betonarme ve ince inşat çalışmaları; komple anahtar teslimi inşatlar yaptığı gibi, projelerin sadece betonarme veya ince işlerine de teklif verebilmekte.

  Fizibilite, projelendirme, müşavirlik; sadece bizlere sunulan projelerin uygulamasını yaptığı gibi henüz arsa konumunda olan gayrimenkullerin fizibilitesini, projelendirilmesini, müşavirliğini de üstlenerek inşaatların yapımını gerçekleştiriyorlar.

  Konut, İşyeri, Fabrika projeleri ise hayata geçirmek isteyen, bireysel veya kurumsal yatırımcılara, iddialı fiyat politikalar ve kaliteli çalışmalar ile hizmet sundukları için kendilerinin tercih edildiğini söyleyen Kemal Kaya özellikle Pamukova da yeni yılda da yeni projeler üretmeye devam edeceklerini söylüyor.

  www.pamukovahaber.com